elektrotarapia_min

Elektroterapia


Elektroterapia to grupa zabiegów fizykoterapeutycznych wykorzystująca biologiczne oddziaływanie prądu na organizm ludzki. Stosowana jest od lat w rehabilitacji oraz diagnostyce medycznej.

Więcej

aktualnosci_joga_min

Joga


Niedawno Fizjoklinika wzięła udział w promocji książki pt: „Po pierwsze Joga” autorstwa Eweliny Godlewskiej i Pauliny Holtz. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że po w pisaniu hasła Joga...

Więcej

sonoterapia_min

Sonoterapia – leczenie ultradźwiękami


Rozszerzamy naszą ofertę leczniczą o zabiegi sono terapeutyczne, popularnie nazywane ultradźwiękami. W trakcie ich wykonywania wykorzystuje się drgania mechaniczne o częstotliwości 800-24000 kHz.

Więcej

akt_1_1_min

Zwycięstwo! - Bartosz Fabiński w UFC


Nareszcie możemy odetchnąć z ulgą po wygranej Bartka Fabińskiego nad Gerrethem McLellanem w gali UFC, która odbyła się niedawno w Krakowie. Nie ukrywamy emocji, bo nie do opisania jest chwila kiedy do walki wychodzi zawodnik

Więcej

przemek_min

Powrót Przemka

Z radością chcieliśmy wszystkich zawiadomić, że po długiej nieobecności, związanej ze sprawowaną funkcją w ekipie opiekującej się drużyną narodową narciarzy biegowych, wraca do nas nieoceniony terapeuta - Przemek Iżycki!

Więcej