Medycyna, osteopatia i fizjoterapia pasjonują nas od lat – wybór ścieżki zawodowej był w naszym wypadku nieunikniony. Lata doświadczeń – zarówno w pracy praktycznej z pacjentami, jak i w pracy dydaktycznej – zmierzały do jednego celu: aby w złożonym procesie leczenia przeciwstawić się każdej dolegliwości, uwzględniając nie tylko aktualną wiedzę medyczną, lecz także indywidualne potrzeby pacjentów.

W 2009 otworzyliśmy Fizjoklinikę – placówkę naszych marzeń, w której wspólnie z zespołem pomagamy osobom cierpiącym. Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów z dziedziny ortopedii, neurochirurgii, osteopatii oraz różnych działów fizjoterapii, z których większość to kadra naukowa warszawskich uczelni wyższych. Praca w zespole prezentującym rozmaite umiejętności i specjalizacje pozwala skutecznie leczyć coraz szersze grono pacjentów i wdrażać działania komplementarne, uzupełniające tradycyjne sposoby walki z chorobą.

W czasie regularnych spotkań wspólnie opracowujemy najlepsze rozwiązania dla każdego pacjenta, uwzględniając jego potrzeby oraz możliwości. Nieraz zaskakujemy pacjentów prostotą i przejrzystością postępowania.

Lata pracy dydaktycznej na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie pozwoliły nam opanować prosty sposób przekazywania wiedzy, którą dzielimy się z naszymi pacjentami na każdym kroku. Od 2008 roku pełnimy funkcję organizatorów szkoleń w ramach International Academy of Orthopedic Medicine – rozpoznawalnego na całym świecie, renomowanego stowarzyszenia zrzeszającego lekarzy i fizjoterapeutów zajmujących się leczeniem narządu ruchu. Ponadto nasi terapeuci prowadzą szkolenia z zakresu fizjoterapii urologicznej, stomatologicznej i treningu medycznego.

Pomagać drugiemu człowiekowi to wielka odpowiedzialność. W Fizjoklinice pomogliśmy tysiącom pacjentów – ta świadomość dodaje nam skrzydeł i motywuje do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Serdecznie zapraszamy do Fizjokliniki
Maciej Brożyński i Arkadiusz Sosnowski