1. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ FIZJOKLINIKA?

Fizjoklinika mieści się na ulicy Nowogrodzkiej 62c lok 40. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy na odcinku ul. Nowogrodzkiej pomiędzy ul. Chałubińskiego a placem Zawiszy. Ulica ta jest jednokierunkowa i wjazd jest tylko z ulicy Chałubińskiego. Nasza klinika znajduje się w suterenie. Stojąc przy wejściu należy nacisnąć nr 40 i przejść do środka budynku.

2. JAK DOJECHAĆ DO FIZJOKLINIKI?

Klinika nasza znajduje się na samym początku ulicy Nowogrodzkiej na odcinku pomiędzy ul. Chałubińskiego a Placem Zawiszy. Samochodem należy wjechać od ulicy Chałubińskiego. Jeśli chodzi o komunikację, to należy wysiąść na przystankach Dworzec Centralny i skierować się pieszo w stronę szpitala Dzieciątka Jezus na ul. Nowogrodzkiej. Znajdujemy się naprzeciwko wejścia do szpitala.

3. DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ FIZJOKLINIKĘ?

Bo jesteśmy najlepsi w tym co robimy? Bo działamy jako Fizjoklinika 10 lat i pracujemy zespołowo, bo nikt nie jest taki mądry, żeby wszystko wiedzieć. Bo jesteśmy grupą entuzjastami rehabilitacji, osteopatii i treningu, którym przyświeca wspólny cel pomocy pacjentom? Bo nie odpuszczamy i leczymy do skutku? Bo nie zostawiamy bez kontaktu i pomocy naszych pacjentów? A może po prostu jesteśmy fajnymi ludźmi, których warto poznać.

4. CZY GWARANTUJĄ PAŃSTWO EFEKTY TERAPII?

Po to tu jesteśmy. Robimy co możemy, żeby pomóc naszym pacjentom. Jeśli zachodzi taka potrzeba konsultujemy ich wspólnie w klinice, kierujemy do innych specjalistów lub na badania tak aby rozwiązać problemy naszych pacjentów.

5. CZY W BUDYNKU JEST WINDA?

W naszym budynku znajduje się winda.

6. CZY BUDYNEK JEST PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

Tak. Nasz budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada odpowiednie podjazdy i windę.

7. GDZIE MOGĘ ZAPARKOWAĆ SAMOCHÓD?

Nie posiadamy miejsc parkingowych. Mogą państwo zaparkować samochód na ul. Nowogrodzkiej, Lindleya lub w alejach Jerozolimskich w okolicy Fizjokliniki. Parkowanie jest płatne. Zalecamy przybycie chwilę wcześniej na wizytę, aby spokojnie znaleźć miejsce parkingowe.

8. JAK MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WIZYTĘ?

Na wizytę można się zapisać internetowo za pośrednictwem naszej strony lub pod numerami telefonu: 533 606 606, 533 696 696. Mogą też Państwo napisać w formularzu kontaktowym. Skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej.

9. CZY SĄ PAŃSTWO ZAREJESTROWANĄ PLACÓWKĄ?

Tak. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zarejestrowanym w Urzędzie Wojewódzkim i spełniającym wszystkie wymogi wynikające z ustawy o NZOZach. Nasi terapeuci i lekarze posiadają niezbędne kwalifikacje oraz prawa wykonywania zawodu lekarza, fizjoterapeuty czy też osteopaty.

10. ILE TRWA WIZYTA?

Zależnie od wizyty, czas trwania wynosi od 30 do 60 minut. Dokładniejsze informacje znajdą Państwo w zakładce cennik lub panelu zapisów online.

11. CZY GWARANTUJĄ PAŃSTWO BEZPIECZEŃSTWO?

Tak. Bezpieczeństwo jest priorytetem w naszej pracy, ponieważ przekłada się na zdrowie naszych pacjentów. Wszyscy nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, jeśli używamy w terapii urządzeń, posiadają one stosowne certyfikaty. Ta sama zasady dotyczą zachowania państwa prywatności jak i danych osobowych.

12. CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ KARTĄ?

Tak, jak najbardziej.

13. CZY MUSZĘ MIEĆ BADANIA NA PIERWSZĄ WIZYTĘ?

Jesteśmy specjalistami samodzielnych zawodów medycznych. Nie ma żadanych przeciwskazań i mogą państwo przyjść na pierwszą wizytę bez badań. W razie konieczności specjalista, który się Państwem zajmuje skieruje Państwa na niezbędną diagnostykę lub przekieruje do odpowiedniego specjalisty

14. CZY MUSZĘ MIEĆ SKIEROWANIE DO FIZJOTERAPEUTY LUB OSTEOPATY?

Nie. Jesteśmy placówką prywatną. Zawód fizjoterapeuty jest samodzielnym zawodem medycznym i nie wymaga skierowania. Wizyta u osteopaty również nie wymaga skierowania.

15. CZY WSPÓŁPRACUJĄ PAŃSTWO Z NFZ?

Nie współpracujemy z NFZ.

16. CZY W KINICE ZNAJDUJE SIĘ PRYSZNIC?

Tak. W naszej przychodni znajduje się prysznic. Można z niego skorzystać po treningu.

23. CZY LECZĄ PAŃSTWO DZIECI?

Tak, leczymy dzieci. Specjalizujemy się w leczeniu ortopedycznym dzieci, wadach postawy i treningu motorycznym.

24. CZY TRZEBA ODBYĆ WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ ŻEBY ROZPOCZĄĆ TRENINGI?

Nie. Wielu pacjentów trafia bezpośrednio na trening, bez wcześniejszych konsultacji. Trening jest wykonywany przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Jeśli jest taka potrzeba konsultujemy pacjentów w klinice lub kierujemy do innych specjalistów.

25. CZY MAJĄ PAŃSTWO PAKIETY?

Zależnie od danej usługi i ilości wizyt oferujemy pacjentom pakiety i zniżki.

26. CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI PRZED OPERACJĄ?

Jak najbardziej. Naszym celem jest pomoc Pacjentowi. Często pacjenci korzystają z konsultacji gdzie nasza opinia potwierdza potrzeba potwierdza podjęcie takiego zabiegu lub wręcz odwrotnie, podjęte leczenie pozwala uniknąć pacjentom operacji.

27. ILE WIZYT TRZEBA ŻEBY BYŁY EFEKTY?

Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Uzależnione jest to od stanu klinicznego pacjenta. Nie trzymamy pacjenta dla samej terapii. Wykonujemy terapię w jak najkrótszym czasie mając na uwadze koszty jak czas poświęcony przez pacjentów.

28. CZY NA TERENIE FIZJOKLINIKI ZNAJDUJE SIĘ WODA DO PICIA?

Tak. W razie potrzeby zrobimy kawę lub herbatę?

29. CZY MOGĘ PRZYJŚĆ NA WIZYTĘ Z PSEM?

Jeśli nie jest on psem Baskerwillów i jest przyjazny dla innych to nie mamy nic przeciwko.

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, TRENING, LECZENIE BÓLU - BLOG

Artykuły | Wskazówki | Porady | Video