Trening medyczny w Fizjoklinice to wyjątkowy rodzaj ćwiczeń- łączy klasyczny trening siłowy z fachową wiedzą fizjoterapeutyczną. Dzięki niemu pozbędziesz się bólu, staniesz się silniejszy, sprawniejszy i mniej podatny na kontuzje.

Nasz zespół to doświadczeni fizjoterapeuci i trenerzy. Ćwiczenia z nami są ciekawe i bezpieczne. Podczas wizyty odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Trening medyczny jest dla Ciebie, jeśli:

  1. Podczas treningów lub codziennego funkcjonowania przytrafia Ci się ból
  2. Ból lub strach przed bólem powstrzymuje Cię przed rozpoczęciem lub powrotem do aktywności fizycznej lub ulubionego sportu
  3. Chcesz zapobiec przyszłym urazom
  4. Chcesz zwiększyć siłę, wytrzymałość
  5. Chcesz być sprawniejszy
  6. Jesteś po operacji, kontuzji, wypadku
  7. Chcesz poprawić jakość swojego życia

Pierwsza wizyta krok po kroku:

1- REJESTRACJA

Możesz to zrobić telefonicznie 533 606 606, 533 696 696 lub umów wizytę.

2 – WYWIAD I DOKUMENTACJA

Skompletuj historię leczenia, przypomnij sobie kolejność wydarzeń, a także przygotuj badania obrazowe (płyty wraz z opisami): RTG, MRI (rezonans magnetyczny), historię choroby. Zabierz je ze sobą. Jeśli nie masz badań, nie czekaj. Brak ich nie jest przeciwskazaniem do terapii.

Nie konsultowałeś się jeszcze z żadnym specjalistą? Nie ma problemu- porozmawiaj z nami. Przeprowadzimy dokładne testy i badania, aby ustalić przyczynę ewentualnego problemu i zarekomendujemy dalsze postępowanie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, skierujemy Cię do innego specjalisty. Z doświadczenia wiemy, że warto działać szybko. A także, że większość problemów układu ruchu rozwiążemy… właśnie ruchem, w Fizjoklinice.

3 – PRZEBIEG WIZYTY

Na wizytę zabierz wygodny strój do ćwiczeń i obuwie. W Fizjoklinice znajdziesz szatnię, szafkę na rzeczy i prysznic.
Wizytę rozpoczniemy dokładnym wywiadem i badaniem funkcjonalnym. Wspólnie określimy cel i w oparciu o niego zaplanujemy kolejne treningi.

Pierwsze spotkanie trwa 40 min, kolejne 60 min

Zaczynamy!

BLOG