NEUROCHIRURG WARSZAWA

POZBĄDŹ SIĘ BÓLU JUŻ DZIŚ

Pacjentów potrzebujących konsultacji neurochirurgicznej zapraszamy na wizytę u dra Jurija Kseniuka, samodzielnego specjalisty z zakresu neurochirurgii. Dr Jurij Kseniuk zajmuje się w szczególności leczeniem operacyjnym kręgosłupa, leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa i miednicy oraz leczeniem i chirurgią stawów krzyżowo-biodrowych. Stosuje cały wachlarz nowoczesnych metod operacyjnych, w tym celowane blokady zabiegi pod kontrolą USG i RTG, metody małoinwazyjne, naprawcze oraz endoskopowe.

ORTOPEDA WARSZAWA

ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY ORTOPEDYCZNE

Pacjentów poszukujących konsultacji ortopedycznej zapraszamy do Fizjokliniki. Nasi lekarze zajmują się diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym narządu ruchu.

OSTRZYKNIĘCIA WARSZAWA

FARMAKOLOGIA W WALCE Z BÓLEM

Ból, zmiany zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa często wymagają zastosowania bardziej intensywnego leczenia. W Fizjoklinice wykonujemy blokady przeciwbólowe oraz ostrzyknięcia preparatami mającymi na celu przywrócenie prawidłowego smarowania w stawach. Stosujemy m.in. skuteczne preparaty z kwasu hialuronowego. W przypadkach trudnych współpracujemy z wieloma doświadczonymi specjalistami.

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, TRENING, LECZENIE BÓLU - BLOG

Artykuły | Wskazówki | Porady | Video