FIZJOTERAPIA WARSZAWA

ZLIKWIDUJ BÓL, POCZUJ SWOBODĘ RUCHU

Od wielu lat zajmujemy się fizjoterapią narządu ruchu. Likwidujemy ból i przywracamy sprawność naszym pacjentom. W sposób profesjonalny stawiamy diagnozę i planujemy terapię. Szkolimy innych terapeutów, współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi podnosząc poziom naszej fizjoterapii. W ramach fizjoterapii stosujemy wiele form leczenia takich jak fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, trening. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie.

NOWOCZESNE METODY FIZJOTERAPEUTYCZNE WARSZAWA

FIZJOTERAPIA XXI WIEKU, SKUTECZNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Dynamiczny rozwój fizjoterapii spowodował rozwój wielu metod terapeutycznych które zwiększają skuteczność leczenia. Metoda McKenzie, terapia powięziowa, PNF, Drenaż limfatyczny czy terapia manualna to jedne z wielu metod, które zwiększają efektywność leczenia i przyspieszają powrót do sprawności. Skuteczność tych metod jest potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. Nasze doświadczenie i ciągłe szkolenia pozwalają nam być na bieżąco z najnowszą wiedzą w zakresie fizjoterapii.

FIZJOTERAPIA PRZED-I POOPERACYJNA WARSZAWA

BĄDŹ SPRAWNY PO OPERACJI, SKRÓĆ CZAS LECZENIA

Na przestrzeni lat stworzyliśmy wiele autorskich programów rehabilitacji przed-i pooperacyjnej. Wiemy jak ważny jest powrót po operacji do pełnej sprawności. Rehabilitacja po operacjach stawu kolanowego, biodrowego czy kręgosłupa to tematy, w których specjalizujemy się od wielu lat. Rehabilitujemy także pacjentów po skomplikowanych zabiegach narządu ruchu wymagających dużo cierpliwości i uważności.

KINEZJOTAPING WARSZAWA

TERAPIA PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ, TO MOŻLIWE!

Kinezjotaping, w tym kinezjotaping dynamiczny to sposób na przedłużenie efektów terapii nawet do kilku dni. Plastry przyklejone w odpowiedni sposób wpływają na przyspieszenie gojenia się tkanek, poprawę ukrwienia czy też szybszy powrót do sprawności. Metoda jest przyjazna dla pacjenta w każdym wieku. Jest bezinwazyjna i bezbolesna. Oprócz kinezjotapingu stosujemy także aplikacje dużo twardsze. Potrafią one w efektywny sposób unieruchomić mięsień czy też staw.

FIZJOTERAPIA SPORTOWA WARSZAWA

WRÓĆ DO SPORTU JUŻ DZIŚ, ZABEZPIECZ SIĘ PRZED KONTUZJAMI

Sami uprawiamy wiele różnych dyscyplin sportu, znamy sport od podszewki nie tylko w kontekście terapii, ale również metod i cykli treningowych. Rehabilitujemy zawodowych sportowców jak i amatorów. Przywracamy sprawność po kontuzjach, leczymy ból, prowadzimy wiele programów treningowych które zabezpieczą cię przed urazami i pokażą w jaki sposób trenować bezpiecznie i efektywnie. Zwracamy uwagę na dietę, stymulację fizjologiczną i odpowiednią regenerację.

FIZJOTERAPIA DZIECI WARSZAWA

ZADBAJ O SWOJE DZIECKO, POMÓŻ MU BYĆ SPRAWNYM

Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci z chorobami ortopedycznymi jak i wadami postawy. Dokładna diagnoza chorób wieku dziecięcego pozwala wdrożyć odpowiednie leczenie i szybko przywrócić sprawność. Rehabilitujemy wady postawy. Wprowadziliśmy wiele autorskich treningów poprawiających sprawność dzieci jak i zapewniających im harmonijny rozwój.

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, TRENING, LECZENIE BÓLU - BLOG

Artykuły | Wskazówki | Porady | Video